Osztályok 2018/2019

Iskolánk tanulói a 2018-2019-es tanévben

1. o. , osztályfőnök: Mgr. Kovács Ilona

 

  1. Bezák Lilla
  2. Bíróová Barbara
  3. Csaplár Zoé
  4. Czakóová Linda
  5. Deák Matyas
  6. Fazekas Viktória
  7. Guzmická Katarína
  8. Havráneková Alex
  9. Jabour Alexandra
  10. Juhász Ádám
  11. Kún Dorottya
  12. Langermann Matúš
  13. Leinveberová Lucie
  14. Mierka Ottó Richárd
  15. Pelech Napsugár
  16. Schlosser Vivien
  17. Száraz Daniel
  18. Szenczi Tibor
  19. Sziegl Dóra
  20. Veres Rebeka
  21. Zanou Charlene

 

2.o., osztályfőnök: Mgr. Kassai Zsuzsanna

 

  1. Andréová Sabina
  2. Árvai Rudolf
  3. Bálint Dávid
  4. Bezák Ivan
  5. Czakóová Liliána
  6. Dohányos Walter
  7. Füleky Anna Sophia
  8. Gelle András
  9. Havránek Christian
  10. Janček Jonatán Gabriel
  11. Jančovičová Linda
  12. Janočková Emília
  13. Kósa Lujza
  14. Králiková Karolína
  15. Krušinová Emma
  16. Lengyel Benjámin
  17. Lovisek Olivér
  18. Mészáros Tamás
  19. Milics Noel Péter
  20. Nagy Tomáš
  21. Reiter Bence István
  22. Sebestyén Tamara
  23. Sebők Emília
  24. Slovinec Max
  25. Vadkerti Koppány

 

3. A, osztályfőnök: PaedDr. Kása Ildikó

 

  1. Antal Anna
  2. Biháryová Laura
  3. Fazekas Dorka
  4. Gajdošik Peter
  5. Grigely Zuzana
  6. Holénia Johanna
  7. Kafara Dariusz
  8. Kenderessy Márk
  9. Korec Viliam
  10. Mousa Yasmin
  11. Pónya Hugo
  12. Rácz Dorka
  13. Somogyi Peter Leo
  14. Šimko Fanni Eszter
  15. Tirindová Barbara
  16. Varga Timon
  17. Veres Nikolett

 

3.B, osztályfőnök: Mgr. Vician Lívia

 

  1. Ádám Emma Olívia
  2. Adamková Nicol
  3. Angyal Mihály
  4. Balázs Edit
  5. Benyó Róbert
  6. Farkas Sámuel
  7. Kósa Milán Tamás
  8. Köster Aaron Leander
  9. Marton Martin
  10. Méry Boglárka
  11. Petríková Nina
  12. Pollák Viktória Enikő
  13. Sólymos László
  14. Topoľská Žofia
  15. Tóth Áron Benjamin
  16. Viziová Judit
  17. Wurcel Róbert

 

4. o. , osztályfőnök: Mgr. Krascsenics Darnai Tímea

 

  1. Agócsová Gabriela
  2. Baráth Bence
  3. Bartal Nátán
  4. Bence Dorina
  5. Bús Zoltán
  6. Dóczy Flóra Viktória
  7. Füleky Emma Lilly
  8. Füri Rebeka
  9. Görcs Kristián
  10. Konc András
  11. Lukács Dominik Dávid
  12. Milics Alex Benjamin
  13. Nagy Klára Lota
  14. Násali Roland Vincent Jozef
  15. Násaliová Viktória
  16. Nemes Matúš
  17. Piróg Gábor
  18. Pokorný Gabriel Ambrose
  19. Ruggiero Chance Timothy
  20. Schlosser Imre
  21. Szárazová Júlia
  22. Vanda Maxim
  23. Veres Viktória

 

5. o. , osztályfőnök: Mgr. Hajdú Viktória

 

  1. Antal Emma
  2. Árvai Ladislav
  3. Bakó Adrián
  4. Bezáková Veronika
  5. Bognár Matej
  6. Boldizsár Eman
  7. Boldizsár Olivér
  8. Bőhmová Petra
  9. Czerwińska Lilla Barbara
  10. Fitrian Mirkó
  11. Gőghová Amélia Sára
  12. Grigely Bruno
  13. Horváth Lilien
  14. Hubay Lili
  15. Kása Mónika
  16. Klenovčanová Barbora
  17. Kuštár Martin
  18. Leinveber Filip
  19. Mierka Zsófia
  20. Mišák Bence Zoltán
  21. Pagáč Erik
  22. Petrik Ákos
  23. Pollák Hajnalpír Zoé
  24. Popély Balázs
  25. Stefankovics Hanna
  26. Szűcs Erika
  27. Szűcs Kristian
  28. Tóth Lili Anna
  29. Vaszká Hana
  30. Ziouane Kamal Samuel

 

6. o. , osztályfőnök: Mgr. Urban Péter

 

  1. Barányi Adrián
  2. Biháryová Bianka
  3. Bognár Adam
  4. Conticello Abigail Norma
  5. Čerňanská Tímea
  6. Dávid Peter
  7. Gajdošik Daniel
  8. Guzmický Juraj
  9. Holénia Lél
  10. Jančovičová Laura
  11. Juhász Anasztázia
  12. Kiss Dániel
  13. Konc László
  14. Kvasnicivá Tamara
  15. Maliňáková Katarína
  16. Máteffy Andreas Ivan
  17. Mousa Hasan
  18. Popély András
  19. Ruggiero Cheyenne Alexandra
  20. Sátor Ádám
  21. Solymos Sára Natália
  22. Szabo Dávid
  23. Szédelyi Dominik
  24. Topoľská Lýdia
  25. Urban Richard
  26. Varga Noel

 

7. o. , osztályfőnök: Mgr. Wittenberger Zsuzsanna

 

  1. Fényešová Veronika
  2. Gängler Matthias
  3. Gängler Oliver
  4. György Filip
  5. Györgyová Jasmin
  6. Holénia Mihály
  7. Hubay Dominik
  8. Jacenko Zoja
  9. Janíková Vivien
  10. Karnay Ábel
  11. Kenderessy Áron
  12. Kerekešová Bianka
  13. Kudlicska Lilli
  14. Lajos Ráchel Anna
  15. Macsai Maximilián
  16. Malíková Ráhel
  17. Mousa Mariam
  18. Pagáčová Lívia
  19. Piróg Adam
  20. Pollák Leopold Kőtörő
  21. Szatmáry David
  22. Vida Véda Hanna

 

8. o., osztályfőnök: Mgr. Tóth Tünde

 

  1. Balog Dávid
  2. Čerňanská Veronika
  3. Gängler Thomas
  4. Görcs Olívia
  5. Harsányi Dániel
  6. Hubicsák Zsófia
  7. Jakubáč Erik
  8. Jančo Laura
  9. Kiss Bálint Béla
  10. Kopják Adam
  11. Korenko Michal
  12. Krnáč Viktor
  13. Kustár Áron
  14. Maliňák Štefan
  15. Mucska Laura
  16. Pokorný Raphael Benedict
  17. Rigóová Erika
  18. Sepf Lili
  19. Szédelyi Krisztina
  20. Sziegl Laura
  21. Szlama Attila
  22. Urbanová Barbara

 

9. o. , osztályfőnök: Mgr. Kudlicska Róbert

 

  1. Básti Dániel
  2. Básti Luca
  3. Boldizsár Laura
  4. Čutka Lea
  5. Gergely Máté
  6. Gunár Frederika
  7. Jakubáč Éva
  8. Kiss Flóra
  9. Kudlicska Simon
  10. Kvasnica Emma
  11. Ladwein Daniel
  12. Ladwein Katerina
  13. Lajos Sára Andrea
  14. Nagy András
  15. Násali Stella
  16. Petőcz András
  17. Petrik Zsófia
  18. Sátor Zsófia
  19. Sólymos Andás
  20. Závodský Katalin

 

 

I.A o. , osztályfőnök: Mgr. Demcsák Edit

 

  1. Bartoš Roland
  2. Csonthó Noémi
  3. Dávidová Andrea
  4. Fenes Fanni
  5. Gönczi Pénelopé Zsófia
  6. Hegyi Bálint
  7. Jalleb Michael
  8. Kenderessy Vera
  9. Liptai Jázmin
  10. Merva Márk
  11. Miklová Natália
  12. Petőcz Éva Dorottya
  13. Pomichal Jolán
  14. Simonics Lea
  15. Szitás Robert
  16. Szolcsányiová Laura
  17. Tímárová Laura
  18. Vitálos Etelka

 

I.B o. , osztályfőnök: Mgr. Kluka Márta

 

  1. Bajkai Barbara
  2. Benkóová Emese
  3. Fazekas Zoltán Zalán
  4. Holocsy Zsóka Zsófia
  5. Laczkó Anikó
  6. Lévárdy Ákos
  7. Lévárdy Anna
  8. Lévárdy Csaba
  9. Molnárová Anna
  10. Molnárová Tünde
  11. Nagyová Anikó
  12. Slobodová Karolina Éva
  13. Strešňák Adél
  14. Szép Daniela
  15. Szőke Bíborka
  16. Šáli Adrián

 

II.A o. , osztályfőnök: PaedDr. Kulcsár Mónika

 

  1. Andrejkovics Anna
  2. Bariczová Karina
  3. Búcsi Tomáš
  4. Čerešňová Andrea
  5. Erdélyi Emese
  6. Jacenko Seman
  7. Kása Gábor
  8. Kasnyík Eszter
  9. Kenderessy Nóra
  10. Méhes Rebeka Linda
  11. Mészáros Benjámin
  12. Nagyová Antónia
  13. Pomsár Rebeca
  14. Tóthová Nikolett
  15. Vernárska Emese
  16. Zeman Tomáš
  17. Zsoldos Andor

 

II.B o. , osztályfőnök: Mgr. Popély Andrea

 

  1. Bábanová Olívia
  2. Bazsalovics Levente
  3. Csölle Krisztián
  4. Gál Viktória
  5. Györgyová Emese Virág
  6. Kaďáková Kiara
  7. Kulacsová Evelin
  8. Magát Fanni
  9. Molnár Orsolya
  10. Páj Dávid
  11. Renczes Fanni
  12. Tóth Gergely
  13. Tóthová Kitti
  14. Veszprémi Linda

 

III.A o. , osztályfőnök: Mgr. Szabó Andrea

 

  1. Ajpeková Alexandra
  2. Ajpeková Katarína
  3. Benko Szilárd
  4. Csémy Kristián
  5. Csiba Koppány
  6. Csibaová Vivien
  7. Dudáš Ádám
  8. Egriová Kamilla
  9. Farkas Boglárka
  10. Görfölová Viktória
  11. Gyurkovics Gergő
  12. Horváth Edina
  13. Jávorcsík Gabriel
  14. Kissová Dominika
  15. Koleszáovár Linda
  16. Kovács Eszter
  17. Kurák Alex
  18. Manczal Miriam
  19. Németh Dóra
  20. Páj Vivien
  21. Pálinkásová Anna
  22. Sárkányová Giovanna
  23. Simonics Dávid
  24. Vicianová Barbora

 

III.B. o. , osztályfőnök: Mgr. Morvay Eleonóra

 

  1. Árvaová Evelyn
  2. Bajkaiová Vivien
  3. Borovský Daniel
  4. Csenkey Ladislav
  5. Csipak Mátyás
  6. Eliášová Viktória
  7. Jankóová Mónika
  8. Kall Dávid
  9. Koller Karolina
  10. Kőszeghyová Tímea
  11. Kovács Amalie
  12. Lauko Sándor Barna
  13. Magyari Liza
  14. Molnárová Bianka
  15. Nagy Lóra Sofia
  16. Rovenský Mária Emma
  17. Sima Zoltán Dávid
  18. Šlezáková Dóra
  19. Szemelová Vivien
  20. Tóth Csilla
  21. Varga Daniel
  22. Vitaloš Roland

 

IV.A o. , osztályfőnök: Mgr. Básti Angelika

 

  1. Ambrus Tamás
  2. Čonga Peter
  3. Fülöp Orsolya
  4. Gyűrösi Anna
  5. Kissová Regina
  6. Kósaová Rebeka
  7. Marková Daniella
  8. Molnárová Alexandra
  9. Nagy Ján
  10. Páj Adél
  11. Petrik Ferenc
  12. Pőcz Emma
  13. Póda László
  14. Somogyiová Marianna
  15. Szitási Ádám
  16. Szolcsányi Lea
  17. Tuba Márton
  18. Végh András
  19. Világi Gabriela
  20. Világi Réka Kata
  21. Vinczeová Veronika
  22. Vojtek Lili
  23. Ziffová Stella

 

IV.B o. , osztályfőnök: Mgr. Bertók Euridike

 

  1. Csemez Flóra
  2. Csicsay Diana
  3. Farkašová Anna
  4. Fejesová Veronika
  5. Fitusová Eszter
  6. Gálová Sofia
  7. Hadacs Máté
  8. Holop Célia
  9. Horváth Tamara
  10. Hrabovská Tünde
  11. Jacenko Oksana
  12. Jávorcsík David
  13. Kassai Tamás
  14. Kollerová Regina
  15. Kováts Virág Borbála
  16. Krnáč Richard
  17. Lelkes Dominik
  18. Miklóš Matilda
  19. Mózes Luca Zsófia
  20. Nágel Sára
  21. Pappová Zsuzsanna Tímea
  22. Schavel Ladislav
  23. Szórád Lili
  24. Tarcsi Dominik
  25. Vargová Barbara
Bezárás