Tantárgyak osztályonként

I. A osztály – Mgr. Kovács Ilona osztályfőnök

tantárgy heti óraszám: 23 tanár
magyar nyelv 7 Kovács Ilona
szlovák nyelv 6 Kovács Ilona
matematika 4 Kovács Ilona
zene 1 Samarjay Mária
rajz 1 Kovács Ilona
torna 3 Kovács Ilona
hittan/etika 1 Samarjay M., Kása Ildikó

I. B osztály – Mgr. Sziegl Krisztina osztályfőnök

tantárgy heti óraszám: 23 tanár
magyar nyelv 7 Sziegl Krisztina
szlovák nyelv 6 Sziegl Krisztina
matematika 4 Sziegl Krisztina
zene 1 Samarjay Mária
rajz 1 Sziegl Krisztina
torna 3 Sziegl Krisztina
hittan/etika 1 Samarjay M., Kása Ildikó

II. osztály – Mgr. Vician Lívia osztályfőnök

tantárgy heti óraszám: 25 tanár
magyar nyelv 7 Vician Lívia
szlovák nyelv 5 Vician Lívia
angol nyelv 1 Tóth Tünde
matematika 4 Vician Lívia
természetrajz 1 Vician Lívia
informatika 1 Básti A./Bertók E.
honismeret 1 Vician Lívia
zene 1 Samarjay Mária
rajz 1 Vician Lívia
torna 2 Vician Lívia
hittan/etika 1 Samarjay M./ Kása Ildikó

III. osztály – Mgr. Kása Ildikó osztályfőnök

tantárgy heti óraszám: 27 tanár
magyar nyelv 7 Kása Ildikó
szlovák nyelv 5 Kása Ildikó
angol nyelv 3 Tóth Tünde
matematika 4 Kása Ildikó
természetrajz 1 Kása Ildikó
informatika 1 Básti A./Bertók E.
honismeret 1 Kása Ildikó
zene 1 Samarjay Mária
rajz 1 Kása Ildikó
torna 2 Kása Ildikó
hittan/etika 1 Samarjay M., /Kása Ildikó

IV. osztály – Mgr. Krascsenics Darnai Tímea osztályfőnök

tantárgy heti óraszám: 27 tanár
magyar nyelv 6 Krascsenics Darnai Tímea
szlovák nyelv 5 Krascsenics Darnai Tímea
angol nyelv 3 Popély Andrea
matematika 4 Krascsenics Darnai Tímea
természetrajz 1 Krascsenics Darnai Tímea
munkára nevelés 1 Krascsenics Darnai Tímea
honismeret 1 Krascsenics Darnai Tímea
informatika 1 Krascsenics Darnai Tímea
zene 1 Samarjay Mária
rajz 1 Krascsenics Darnai Tímea
torna 2 Krascsenics Darnai Tímea
hittan/etika 1 Samarjay M., /Kása Ildikó

V. osztály – Mgr. Kudlicsak Róbert osztályfőnök

tantárgy heti óraszám:30 tanár
magyar nyelv 5 Mag Valéria
szlovák nyelv 5 Wittenberger Zsuzsanna
angol nyelv 4 Tóth Tünde/Popély Andrea
matematika 5 Kluka Márta
biológia 1 Marták Zsolt
történelem 1 Demcsák Edit
földrajz 1 Marták Zsolt
informatika 1/1 Básti Angelika/Bertók Euridike
polgári nevelés 1 Kudlicska Róbert
zene 1 Samarjay Mária
rajz 2 Krascsenics Darnai Tímea
torna 2 Kudlicsak Róbert/Urban Péter
hittan/etika 1 Csáky E. /Kovács I.

VI. osztály – PhD. Mag Valéria osztályfőnök

tantárgy heti óraszám: 32 tanár
magyar nyelv 5 Mag Valéria
szlovák nyelv 5 Zaťko Klára
angol nyelv 3 Tóth Tünde
matematika 5 Kluka Márta
biológia 2 Marták Zsolt
történelem 1 Demcsák Edit
földrajz 1 Marták Zsolt
fizika 1 Gyurász Szilvia
informatika 1 Básti Angelika
polgári nevelés 1 Mag Valéria
technika 1 Gyurász Szilvia
zene 1 Samarjay Mária
rajz 2 Vician Lívia
torna 2 Urban Péter
hittan/etika 1 Csáky E. /Kovács I.

VII. osztály – Mgr. Urban Péter osztályfőnök

tantárgy heti óraszám: 32 tanár
magyar nyelv 5 Mag Valéria
szlovák nyelv 5 Wittenberger Zsuzsanna
angol nyelv 3 Popély Andrea
német nyelv 1 Szilvási Andrea
matematika 4 Kováts Márta
biológia 1 Marták Zsolt
történelem 2 Demcsák Edit
földrajz 1 Marták Zsolt
kémia 1 Králik Henrietta
fizika 1 Bertók Euridike
informatika 1 Básti Angelika
polgári nevelés 1 Mag Valéria
zene 1 Samarjay Mária
rajz 1 Vician Lívia
torna 2 Urban Péter
hittan/etika 1 Csáky E. /Kovács I.
technika 1 Urban Péter

VIII. osztály – Mgr. Wittenberger Zsuzsanna osztályfőnök

tantárgy heti óraszám: 32 tanár
magyar nyelv 5 Mag Valéria
szlovák nyelv 5 Wittenberger Zsuzsanna
angol nyelv 3/3 Tóth Tünde/Popély Andrea
matematika 5 Kováts Márta
német nyelv 1/1 Fónod M./Fónod M.
biológia 1 Marták Zsolt
történelem 2 Demcsák Edit
földrajz 2 Marták Zsolt
kémia 1/1 Králik Henrietta/Králik H.
fizika 1/1 Kluka Márta/Kluka M.
informatika 1/1 Básti A./Bertók E.
művészeti nevelés 1 Fónod Marianna
torna 2/2 Urban P./Kudlicska R.
hittan/etika 1 Csáky E. /Kovács I.
technika 1/1 Kudlicska Róbert/Urban Péter

IX. osztály – Mgr. Szilvási Andrea osztályfőnök

tantárgy heti óraszám: 32 tanár
magyar nyelv 5 Szilvási Andrea
szlovák nyelv 5 Iró Erzsébet
angol nyelv 3/3 Tóth Tünde/Popély Andrea
német nyelv 1/1 Szilvási Andrea/Szilvási Andrea
matematika 5 Kluka Márta
biológia 2 Marták Zsolt
informatika 1/1 Básti Andgelika/Bertók Euridike
történelem 2 Demcsák Edit
földrajz 1 Marták Zsolt
kémia 2/1 Králik Henrietta
fizika 2 Kluka Márta
polgári nevelés 1 Králik Henrietta
torna 2/2 Kudlicska Róbert/Urban Péter

I. A osztály – Mgr. Kluka Márta

tantárgy heti óraszám:32 tanár
magyar nyelv 3 Kulcsár Mónika
szlovák nyelv 4 Wittenberger Zs.
angol nyelv 4/4 Morvay E./Popély A.
német nyelv 2 Szilvási Andrea
orosz nyelv 2 Young Judit
matematika 4 Kluka Márta
biológia 2 Berta Ilona
történelem 2 Kulcsár Mónika
földrajz 1 Berta Ilona
kémia 2 Králik Henrietta
fizika 2 Kis Ferenc
informatika 2 Básti A./Bertók E.
művészet és kultúra 1 Fónod Marianna
torna 2 Urban P./Kudlicska R.
hittan/etika 1 Molnár T. /Kudlicska Róbert
folklorisztika 2 Kaprálik Zsuzsanna

I. B osztály – Mgr. Zaťko Klára osztályfőnök

tantárgy heti óraszám:32 tanár
magyar nyelv 3 Iró Erzsébet
szlovák nyelv 4 Zaťko K./Zaťko K.
angol nyelv 4 Young Judit
német nyelv 2 Fónod Marianna
matematika 4 Básti Angelika
biológia 2 Berta Ilona
történelem 2 Demcsák Edit
földrajz 1 Berta Ilona
kémia 2 Králik Henrietta
fizika 2 Bertók Euridike
informatika 2 Básti A./Bertók E.
művészet és kultúra 1 Fónod Marianna
torna 2 Urban P./Kudlicska R.
hittan/etika 1 Molnár T. /Kudlicska Róbert

II. A osztály – Mgr. Kis Ferenc osztályfőnök

tantárgy heti óraszám:33 tanár
magyar nyelv 4 Demcsák Edit
szlovák nyelv 3/3 Morvay K./Zaťko K.
angol nyelv 4/4 Pintes Andrea/Tóth T.
német nyelv 2 Fónod M.
orosz nyelv 2 Young Judit
matematika 4 Kis Ferenc
biológia 3/1 Berta Ilona
történelem 2 Demcsák Edit
földrajz 2 Marták Zsolt
kémia 2/1 Krascsenits Zoltán
fizika 2/1 Kis Ferenc
informatika 1/1 Básti A./Bertók Euridike
művészet és kultúra 1 Fónod Marianna
torna 2 Urban P./Kudlicska R.
hittan/etika 1 Molnár T. /Kudlicska R.
folklorisztika 2 Kaprálik Zsuzsanna

II. B osztály – Mgr. Fónod Marianna osztályfőnök

tantárgy heti óraszám:33 tanár
magyar nyelv 4 Demcsák Edit
szlovák nyelv 3 Wittenberger Zsuzsanna
angol nyelv 4 Morvay Eleonóra
német nyelv 2 Szilvási Andrea
matematika 4 Kis Ferenc
biológia 3/1 Berta Ilona
történelem 2 Demcsák Edit
földrajz 2 Marták Zsolt
kémia 2/1 Králik Henrietta
fizika 2/1 Gyurász Szilvia
informatika 1/1 Bertók Euridike/Básti Angelika
művészet és kultúra 1 Fónod Marianna
torna 2 Urban P./Kudlicska R.
hittan/etika 1 Molnár T. /Kudlicska R.

III. A osztály – Mgr. Kulcsár Mónika osztályfőnök

tantárgy heti óraszám: 32 tanár
magyar nyelv 3 Kulcsár Mónika
szlovák nyelv 3/3 Morvay K./Zaťko K.
angol nyelv 4//4/2 Pintes A./Young J./Morvay E.
német nyelv 4/2 Fónod M./Szilvási Andrea
matematika 4 Kováts Márta
biológia 1 Berta Ilona
történelem 2 Kulcsár Mónika
földrajz 1 Marták Zsolt
kémia 1 Králik Henrietta
fizika 1 Kis Ferenc
informatika 1/1 Básti A./Bertók E.
művészet és kultúra 1 Kulcsrá Mónika
torna 2 Urban P./Kudlicska R.
polgári nevelés 2 Králik Henrietta
szemináriumok 2×2

Szemináriumok a III. évfolyamban

szeminárium tanár
angol nyelv Pintes Andrea
angol nyelv Young Judit
német nyelv Fónod Marianna
ekonómia Bitter Margit
biológia – geográfia Berta Ilona
informatika Básti Angelika
matematika Kováts Márta
kémia Králik Henrietta
történelem Kulcsár Mónika

III. B osztály – Mgr. Morvay Eleonóra osztályfőnök

tantárgy heti óraszám:32 tanár
magyar nyelv 3 Iró Erzsébet
szlovák nyelv 3/3 Morvay Eleonóra
angol nyelv 4/2 Morvay Eleonóra
német nyelv 2/2 Fónod Marianna
orosz nyelv 2 Young Judit
matematika 4 Kováts Márta
biológia 1 Berta Ilona
történelem 2 Demcsák Edit
földrajz 1 Berta Ilona
kémia 1 Králik Henrietta
fizika 1 Kis Ferenc
informatika 1 Básti A./Bertók E.
művészet és kultúra 1 Fónod Marianna
torna 2 Urban P./Kudlicska R.
polgári nevelés 2 Young Judit
folklorisztika 2 Kaprálik Zsuzsanna
„szeminárium“ 2×2

Szemináriumok a III. évfolyamban

szeminárium tanár
angol nyelv Pintes Andrea
angol nyelv Young Judit
német nyelv Fónod Marianna
ekonómia Bitter Margit
biológia – geográfia Berta Ilona
informatika Básti Angelika
matematika Kováts Márta
kémia Králik Henrietta
történelem Kulcsár Mónika

IV. A osztály – Mgr.Pintes Andrea osztályfőnök

tantárgy heti óraszám:32 tanár
magyar nyelv 6 Kulcsár Mónika
szlovák nyelv 6 Pintes A./ Zaťko K.
angol nyelv 4/4/2 Pintes A./Popély A./Tóth T.
német nyelv 4/2 Fónod M./ Szilvási A.
matematika 2 Kluka Márta
torna 2 Urban P./Kudlicska R.
polgári 1 Kulcsár Mónika
művészet és kultúra 1 Kulcsár Mónika
folklorisztika 2 Kaprálik Zsuzsanna
szeminárium 2×4

Szemináriumok a IV. évfolyamban

szeminárium tanár
angol nyelv Pintes Andrea
német nyelv Szilvási Andrea
informatika Bertók Euridike
matematika Kis Ferenc
geográfia Marták Zsolt
Bezárás