Tanári kar 2016/2017

Sz. A tanár neve Szakpárosítása Tanórái
1. Básti Angelika matematika-informatika Matematika: II.A, III.B – G

Informatika: 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9.o. AI I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B

Mat. szeminárium: III.A,B

Osztályfőnök: II.A – G

2. Berényi Zsanett nevelőnő 4. és 6. o.
3. Bertha Krisztina nevelőnő 2. és 5. osztály
4. Bertók Euridike matematika-fizika-informatika Matematika: II.B, IV.B

Informatika: 3., 4., 6., 7.o. AI

I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B

Fizika: 9.o. AI, II.B, III.B G

Informatikai szeminárium: IV.A,B

Osztályfőnök: II.B – G

5. Berta Ilona biológia-földrajz Biológia: I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B

Bio. szeminárium: III.A,B

Geográfia: I.A, I.B

6. Demcsák Edit magyar-történelem Magyar: IV.A, IV.B

Történelem: 8., 9.

Tört. szem.: IV.A,B

Polgári nevelés: IV.A, IV.B

7. Duborszky Attila magyar-történelem Magyar: 5., I.B

Történelem: 5., 6., 7., II.B, III.B

Polgári nevelés: I.B, II.A, II.B

Etika: II.A,B

8. Farkas Márta nevelőnő 3. és 5. osztály
9. Fónod Marianna magyar-német Német: 8., 9., I.A, I.B,  II.A,B  III.A,B   IV.A,B

Művészet és kultúra: II.A, II.B, III.A, IV.A,  IV.B

Osztályfőnök: IV.B – G

10. Görcs Katalin magyar-képzőművészet Magyar:  6., 7., 8., 9.o.

Művészeti nevelés:  7.o.

Művészet és kultúra: I.A, I.B

Képzőművészeti nevelés: 7.o. Osztályfőnök: 8. o.

11. Gyurász Szilvia fizika Fizika: 7.o., 8.o. AI   I..A

Technika: 5., 7.o. AI

12. Iró Erzsébet magyar-szlovák Szlovák: 6.

Magyar: II.B, III.B

Művészet és kultúra: III.B

13. Janda Andrea biológia-environmentális nevelés Jelenleg gyesen
14. Kaprálik Zsuzsanna etnográfus Etnográfia: I.B, II.B, III.A, IV.A
15. Kása Ildikó alsó tagozatos tanítónő,

speciális pedagógus

Osztályfőnök: 1.A  AI
16. Egri Gabriella matematika-fizika Matematika: 6., 7., 8. o. AI, III.A G

Fizika: 6.o., I.B, II.A, III.A G

Osztályfőnök: III.A

17. Kovács Ilona alsó tagozatos tanítónő,

etika

3. o. – osztályfőnök

etika: az AI felső tagozatán

18. Kováts Márta matematika-kémia Matematika: 5., 9., I.A, I.B,  IV.A

Matematika szeminárium: IV.A,B

Osztályfőnök: IV.A – G

19. Králik Henrietta matematika-kémia Kémia: 7., 8., 9., I.A, I.B, II.A, II.B,  III.A, III.B

Kémia szeminárium: IV.A,B

Polgári nevelés: III.B G

20. Krascsenics Darnai Tímea alsó tagozatos tanítónő 2.o. AI – osztályfőnök

Rajz: 5. o.

21. Kudlicska Róbert testnevelés – technika Testnevelés: 6., 7., 8.  I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.A,B

Technika: 6., 7.

Úszás: 2-4. AI

Polgári nevelés: 7., 9.

Etika: I.A,B  G

Osztályfőnök: 7.o. AI

22. Kulcsár Mónika magyar-történelem Magyar: I.A, II.A, III.A

Történelem: I.A,I.B,  II.A, III.A

Tört. szeminárium: III.A,B

23. Marták Zsolt biológia-földrajz Földrajz: 5., 6., 7., 8., 9., II.A, II.B, III.A, III.B

Biológia: 5., 6., 7., 8., 9.

Bio. szem.: IV.A,B

24. Szabó Nóra, Sára nővér szerzetes nővér Katolikus hittan: 5., 6., 7., 8. AI

I. és II. évf. G

25. Morvay Eleonóra angol-szlovák Angol: I,B, IV.A, B

Szlovák:  I.B, III.A, IV.A, B

Német nyelv: I.A,B

Osztályfőnök: I.B – G

26. Morvay Katalin magyar-szlovák Szlovák: IV.A,B
27. Németh Szilvási Andrea magyar-német Jelenleg gyesen
28. Peres Zsuzsanna református tiszteletes, hitoktató Ref. hittan: alsó és felső tagozat AI, I. és II. évf. – G
29. Szabó  Andrea angol – szlovák Angol: I.A, I.B,  II.A,B   III.A,B   IV.A,B

Angol szeminárium: III.B, IV.A,B

Szlovák: II.A,B

Osztályfőnök: I.A – G

30. Bacskádi Terézia hitoktató Katolikus hittan: AI 1-4.o.
31. Popély Andrea angol-magyar Angol: 2., 3., 4., 6., 7., 9.o. AI, I.A, B, III.A,B
32. Szabó Klaudia szlovák-magyar, a konzervatórium hallgatója Zene: 2-7. o. AI
33. Imre Borbála nevelő 1.A, B AI
34. Sziegl Krisztina alsó tagozatos tanítónő Osztályfőnök: 1.B AI

Etika: 1-2.o. AI

35. Tóth Tünde angol Angol: 3., 6., 7., 8.o. AI

II.A,B   IV.A,B

Polgári nevelés: 6.o.

Ang. szem.: IV.A, B

Osztályfőnök: 6.o.

36. Urban Péter testnevelés – technika Testnevelés: 5., 6., 7., 9., I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.A, IV.B

Technika: 6. AI

Úszás: 2-4. AI

Osztályfőnök: 9.o. – AI.

37. Vician Lívia alsó tagozatos tanítónő 4.o. – osztályfőnök

Képzőművészeti nevelés: 6.o. AI

Etika: 3-4.o.

38. Wittenberger Zsuzsanna magyar-szlovák Szlovák: 5., 7., 9.o. AI , II.A, B  IV.A

Osztályfőnök: 5.o. – AI.

39. Young Judit angol-orosz-polgári Angol: 5.,   II.A,B   III.A, B

Orosz nyelv: I.A,B  III.A,B  IV.A, B

Polgári nevelés: III.A

Angol szeminárium: III. A

40. Zaťko Klára szlovák-magyar Szlovák: 8.o., I.A, II.A, B, III.B, IV.A,B

Osztályfőnök: III.B – G

Bezárás