Tanári kar 2018/2019

 

Sz. A tanár neve Szakpárosítása Tanórái
1. Básti Angelika matematika-informatika Matematika: IV.A – G

Informatika: 3.A, 4., 5., 6., 8., 9. o., I.A, II.A, III.A, III.B

Mat. szeminárium: III.A,B

IV.A,B

Osztályfőnök: IV.A – G

2. Berényi Zsanett ped. asszisztens, magyar-történelem Történelem: 6., 7.o.

Napközi: 5-6.o.

3. Bertha Krisztina nevelőnő 4. osztály
4. Bertók Euridike matematika-fizika-informatika Matematika: IV.B

Informatika: 3.B, 4., 5., 6., 7., 8., 9. o. I.B, II.B, III.A, III.B

Fizika: 8.o.

Informatikai szeminárium: IV.A,B

Osztályfőnök: IV.B – G

5. Bitter Margit mérnök Aplikált ekonómia III.A,B
6. Demcsák Edit magyar-történelem Magyar: I.B, II.B

Történelem: 8., 9., I.A, II.B, III.A, III.B

Szem. polgári nevelés: III.A,B

Osztályfőnök: I.A – G

7. Egri Gabriella technika-fizika Fizika: 6.o., I.A, I.B, III.A, III.B G

Technika: 8.o.

8. Farkas Márta nevelőnő 1. osztály

 

9. Fónod Marianna magyar-német Német: 8., 9., I.A, I.B, II.A,B III.A,B IV.A,B

Művészet és kultúra: I.A, I.B, II.A, II.B

Szem. német nyelv: III.A,B

10. Gazdík Krisztina magyar-szlovák Szlovák nyelv: 5.o., 6.o., 8.o.

Magyar: 6.o.

Napközi: 5-6.o.

11. Gyurász Szilvia technika Fizika: II.B G

Technika: 5., 6., 7., 8.o. AI

12. Hajdú Viktória magyar-angol Angol nyelv: 2., 4.o.

Magyar nyelv: 5., 7., 8., 9.o. AI

Történelem: 5.o.

Polgári nevelés: 6.o.

Osztályfőnök: 5.o. – AI

13. Iró Erzsébet magyar-szlovák Szlovák: 8.o.

Magyar: I.B, IV.B

14. Janda Andrea biológia-environmentális nevelés Biológia: 5., 6., 7., 8., 9.,o. AI

I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B

Bio. szem.: III.A,B

Napközi: 5-6.o.

15. Kása Ildikó alsó tagozatos tanítónő

 

Osztályfőnök: 3.A AI

Etika: 3-4.o.

16. Kassai Zsuzsanna alsó tagozatos tanítónő 2. o. – osztályfőnök

etika: 1-2.o. AI

Képzőművészeti nevelés: 8.o.

17. Kiss Tünde matematika-fizika Matematika: II.A

Fizika: 7., 9., II.A

18. Kluka Márta matematika-fizika Matematika: 5., 6., 8., 9., I.B

Osztályfőnök: I.B – G

19. Kovács Ilona alsó tagozatos tanítónő,

etika

1. o. – osztályfőnök

 

20. Kováts Márta matematika-kémia Matematika: 7., I.A, II.B, III.A, III.B
21. Kováts Valéria alsó tagozatos tanítónő, etnográfia Szlovák nyelv: 2., 4.o. AI

Etnográfia: G

Katolikus hittan: 1-8.o. AI, G I-II. évf.

22. Králik Henrietta matematika-kémia Kémia: 7., 8., 9., I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B

Kémia szeminárium: III.A,B, IV.A,B

23. Krascsenics Darnai Tímea alsó tagozatos tanítónő 4.o. AI – osztályfőnök

Rajz: 5. o.

24. Kudlicska Róbert testnevelés – technika Testnevelés: 5., 6., 8., 9. I.A, II.A, III.A, III.B, IV.A,B

Technika: 5.

Úszás: 3-4. AI

Etika: I.A, B G

Polgári nevelés: 9.o.

Osztályfőnök: 9.o. AI

25. Kulcsár Mónika magyar-történelem Magyar: II.A, III.A, IV.A

Történelem: I.B, II.A

Tört. szeminárium: III.A,B, IV.A,B

Osztályfőnök: II.A G

26. Lelkes Viktória iskolapszichológus Polgári nevelés: 7.o.
27. Marták Zsolt biológia-földrajz Földrajz: 5., 6., 7., 8., 9., I.A, I.B II.A, II.B, III.A, III.B

Bio. szem.: IV.A,B

Geo. szem.: III.A,B

28. Maursky Éva nevelőnő 3.A,B
29. Morvay Eleonóra angol-szlovák Angol: 8., III.B

Szlovák: I.B, III.B

Német nyelv: III.A,B

Spanyol nyelv: I.A,B II.A,B

Osztályfőnök: III.B – G

30. Morvay Katalin magyar-szlovák Szlovák: IV.A,B
31. Németh Szilvási Andrea magyar-német Jelenleg gyesen
32. Keszi Korenko Marcella református hitoktató Ref. hittan: alsó és felső tagozat AI, I. és II. évf. – G
33. Szabó Andrea angol – szlovák Angol: III.A IV.A,B

Angol szeminárium: III.A,B és IV.A,B

Szlovák: III.A, IV.A,B

Osztályfőnök: III.A – G

34. Popély Andrea angol-magyar Angol: 2., 3.B, 4., 5., 6., 9. o. AI, II.B, III.A,B

Polgári nevelés: II.B

Osztályfőnök: II.B – G

35. Szabó Klaudia szlovák-magyar, a konzervatórium hallgatója Zene: 2-8. o. AI

 

36. Pék Judit nevelőnő 2.o.
37. Sziegl Krisztina alsó tagozatos tanítónő Jelenleg gyesen
38. Tóth Tünde angol Angol: 5., 6., 8., 9.o. AI

I.B, IV.A,B

Polgári nevelés: 8.o.

Ang. szem.: IV.A, B

Osztályfőnök: 8.o.

39. Urban Péter testnevelés – technika Testnevelés: 5., 6., 7., 8., 9. o., I.B, II.B, III.A,B, IV.A, IV.B

Technika: 6. AI

Úszás: 3-4. AI

Osztályfőnök: 6.o. – AI

40. Vician Lívia alsó tagozatos tanítónő 3.B o. – osztályfőnök

Képzőművészeti nevelés: 6., 7. o. AI

41. Wittenberger Zsuzsanna magyar-szlovák Szlovák: 6., 7., 9.o. AI , II.A IV.B

Osztályfőnök: 7.o. – AI

42. Young Judit angol-orosz-polgári Angol: 3.A, 7., I.A II.A IV.A,B

Orosz nyelv: III.A,B

Angol szeminárium: IV. A,B

Polgári nevelés: II.A

43. Zaťko Klára szlovák-magyar Szlovák: 5.o., I.A, II. B, IV.A, B

Etikai nevelés: II.A,B

Napközi: 5-6.o.

Az iskola technikai alkalmazottai

funkció

1.

Gazdík Judit

bérelszámoló, asszisztens

2.

Kučera Emília

könyvelőnő

3.

Palásti Ildikó

könyvelőnő

4.

Kis Gábor

gondnok

5.

Ifj. Kis Gábor

portás

6.

Kis Irén

takarítónő

7.

Winkler Julianna

takarítónő

8.

Noszek Mária

takarítónő

9.

Šándorová Gertrúda

takarítónő

10.

Balogh Magdolna

takarítónő

Bezárás