Tanári kar 2017/2018

Sz. A tanár neve Szakpárosítása Tanórái
1. Básti Angelika matematika-informatika Matematika: III.A, IV.B – G

Informatika: 3., 4., 5., 7., 8. o., AI I.A, II.A, II.B, III.A, III.B

Mat. szeminárium: III.A,B, IV.A,B

Osztályfőnök: III.A – G

2. Berényi Zsanett ped. asszisztens, magyar-történelem Magyar: 5.o.

Történelem: 5., 6., 7.o.

3. Bertha Krisztina nevelőnő 3. osztály
4. Bertók Euridike matematika-fizika-informatika Matematika: III.B

Informatika: 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9. o. AI

I.B, II.A, II.B, III.A, III.B

Fizika: III.A, III.B G

Informatikai szeminárium: III.A,B

Osztályfőnök: III.B – G

5. Demcsák Edit magyar-történelem Magyar: I.B, II.B

Történelem: 8., 9., I.B, II.A, II.B, III.A, III.B

Polgári nevelés: IV.A, IV.B

6. Egri Gabriella matematika-fizika Matematika: 7., 8., 9. o. AI, IV.A G

Fizika: 7.o., II.A, II.B G

Polgári nevelés: II.A

Osztályfőnök: IV.A

7. Farkas Márta nevelőnő 4. osztály

Képzőművészeti nevelés: 2.B

8. Fónod Marianna magyar-német Német: 8., 9., I.A, I.B, II.A, III.A,B IV.A,B

Művészet és kultúra: I.A, I.B, II.A, II.B, IV.A, IV.B

Polgári nevelés: II.B – G

9. Gazdík Krisztina magyar-szlovák Szlovák nyelv: 5.o.
10 Gyurász Szilvia fizika Fizika: 9.o. AI I.B

Technika: 5., 6.o. AI

Osztályfőnök: 9.o. – AI.

11. Hajdú Viktória magyar-angol Angol nyelv: 3.o.

Magyar nyelv: 6., 7., 8., 9.o. AI

12. Iró Erzsébet magyar-szlovák Szlovák: 7.

Magyar: III.B, IV.B

13. Janda Andrea biológia-environmentális nevelés Biológia: 5., 6., 7., 8., 9.,o. AI

I.A, I.B, III.A, III.B

Napközi: 5-6.o.

14. Kása Ildikó alsó tagozatos tanítónő,

speciális pedagógus

Osztályfőnök: 2.A AI

Etika: 3-4.o.

15. Kassai Zsuzsanna alsó tagozatos tanítónő 1. o. – osztályfőnök

etika: 1-2.o. AI

16. Kiss Tünde matematika-fizika Matematika: I.A

Fizika: 6., 8., I.A

17. Kovács Ilona alsó tagozatos tanítónő,

etika

4. o. – osztályfőnök

etika: az AI felső tagozatán

18. Kováts Márta matematika-kémia Matematika: 5., 6., I.B, II.A, II.B
19. Kováts Valéria alsó tagozatos tanítónő, etnográfia Szlovák nyelv: 1., 3., 4.o. AI

Etnográfia: G

Katolikus hittan: 1-4.o. AI, G I-II. évf.

20. Králik Henrietta matematika-kémia Kémia: 7., 8., 9., I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B

Kémia szeminárium: III.A,B

Polgári nevelés: 6., 9. AI

21. Krascsenics Darnai Tímea alsó tagozatos tanítónő 3.o. AI – osztályfőnök

Rajz: 5. o.

22. Kudlicska Róbert testnevelés – technika Testnevelés: 5., 7., 8., 9. I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.A,B

Technika: 7.

Úszás: 2-4. AI

Etika: I.A, B G

Osztályfőnök: 8.o. AI

23. Kulcsár Mónika magyar-történelem Magyar: I.A, II.A, III.A, IV.A

Történelem: I.A

Tört. szeminárium: III.A,B, IV.A,B

Osztályfőnök: I.A G

24. Lelkes Viktória iskolapszichológus
25. Marták Zsolt biológia-földrajz Földrajz: 5., 6., 7., 8., 9., I.A, I.B II.A, II.B, III.A, III.B

Biológia: II.A, II.B

Bio. szem.: III.A,B IV.A,B

26. Szabó Nóra, Sára nővér szerzetes nővér Katolikus hittan: 5., 6., 7., 8. AI
27. Maursky Éva nevelőnő 2.A,B
28. Morvay Eleonóra angol-szlovák Angol: 7., II,B

Szlovák: II.B, IV.A

Német nyelv: II.A,B

Spanyol nyelv: I.A,B

Angol szeminárium: III.A,B

Osztályfőnök: II.B – G

29. Morvay Katalin magyar-szlovák Szlovák: IV.A,B
30. Németh Szilvási Andrea magyar-német Jelenleg gyesen
31. Peres Zsuzsanna református tiszteletes, hitoktató Ref. hittan: alsó és felső tagozat AI, I. és II. évf. – G
32. Szabó Andrea angol – szlovák Angol: II.A III.A,B IV.A,B

Angol szeminárium: IV.A,B

Szlovák: II.A, III.A,B

Osztályfőnök: II.A – G

33. Popély Andrea angol-magyar Angol: 2.A, 2.B, 3., 4., 5., 8.o. AI, I.B, II.A,B IV.A,B

Osztályfőnök: I.B – G

34. Szabó Klaudia szlovák-magyar, a konzervatórium hallgatója Zene: 2-7. o. AI
35. Szeder Renáta nevelőnő 1.o.
36. Sziegl Krisztina alsó tagozatos tanítónő Jelenleg gyesen
37. Tóth Tünde angol Angol: 4., 5., 7., 8., 9.o. AI

III.A,B

Polgári nevelés: 7.o.

Ang. szem.: III.A, B

Osztályfőnök: 7.o.

38. Urban Péter testnevelés – technika Testnevelés: 5., 6., 7., 8., I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.A, IV.B

Technika: 5., 7. AI

Úszás: 2-4. AI

Osztályfőnök: 5.o. – AI

39. Vician Lívia alsó tagozatos tanítónő 2.B o. – osztályfőnök

Képzőművészeti nevelés: 6., 7. o. AI

Zenei nevelés: 5.o.

Úszás: 3.4.o.

40. Wittenberger Zsuzsanna magyar-szlovák Szlovák: 5., 7., 9.o. AI , II.A, B IV.A

Osztályfőnök: 6.o. – AI

41. Young Judit angol-orosz-polgári Angol: 6., I.A III.A, B IV.A,B

Orosz nyelv: II.A,B IV.A, B

Angol szeminárium: III. A,B IV.A,B

42. Zaťko Klára szlovák-magyar Szlovák: 9.o., I.B, II.A, B, III.A, B IV.B

Etikai nevelés: II.A,B

Osztályfőnök: IV.B – G

Az iskola technikai alkalmazottai

funkció

1.

Gazdík Judit

bérelszámoló, asszisztens

2.

Kučera Emília

könyvelőnő

3.

Kis Gábor

gondnok

4.

Ifj. Kis Gábor

portás

5.

Kis Irén

takarítónő

6.

Winkler Julianna

takarítónő

7.

Noszek Mária

takarítónő

8.

Šándorová Gertrúda

takarítónő

9.

Balogh Magdolna

takarítónő

Bezárás