Osztályok 2017/2018

Iskolánk tanulói a 2017-2018-as tanévben

1.o., osztályfőnök: Mgr. Kassai Zsuzsanna

  1. Árvai Rudolf
  2. Bálint Dávid
  3. Bezák Ivan
  4. Czakó Liliána
  5. Dohányos Walter
  6. Francisty Emma
  7. Gelle András
  8. Havránek Christian
  9. Janček Jonatán Gabriel
  10. Jančovič Linda
  11. Janočková Emília
  12. Kósa Lujza
  13. Králik Karolína
  14. Krušina Emma
  15. Lengyel Benjámin
  16. Lovisek Olivér
  17. Mészáros Tamás
  18. Milics Peter Noel
  19. Nagy Tamás
  20. Reiter Bence István
  21. Sebestyén Tamara
  22. Sebők Emília
  23. Slovinec Max
  24. Vadkerti Koppány

2. A, osztályfőnök: PaedDr. Kása Ildikó

  1. Antal Anna
  2. Biháry Laura
  3. Fazekas Dorka
  4. Gajdošík Péter
  5. Grigely Zuzana
  6. Holénia Johanna
  7. Kafara Dariusz
  8. Kenderessy Márk
  9. Korec Viliam
  10. Mousa Yasmin
  11. Pónya Hugo
  12. Rácz Dorka
  13. Somogyi Péter Leo
  14. Šimko Fanni Eszter
  15. Tirinda Barbara
  16. Varga Timon
  17. Veres Nikolett

2.B, osztályfőnök: Mgr. Vician Lívia

  1. Ádám Emma Olívia
  2. Adamka Nicol
  3. Angyal Mihály
  4. Balázs Edit
  5. Benyó Róbert
  6. Bódis Attila
  7. Farkas Sámuel
  8. Fazekaš Patrik Benjamin
  9. Kósa Milán Tamás
  10. Köster Aaron Leander
  11. Petrík Nina
  12. Pollák Viktória Enikő
  13. Sólymos László
  14. Topoľská Žofia
  15. Vizi Judit
  16. Wurcel Róbert

3. o. , osztályfőnök: Mgr. Krascsenics Darnai Tímea

  1. Agócs Gabriella
  2. Baráth Bence
  3. Bartal Nátán
  4. Bús Zoltán
  5. Dóczy Flóra Viktória
  6. Füleki Emma Lilly
  7. Füri Rebeka
  8. Görcs Krisztián
  9. Konc András
  10. Lukács Dominik Dávid
  11. Milics Alex Benjamin
  12. Nagy Klára Lota
  13. Násali Roland Vincent Jozef
  14. Násali Viktória
  15. Nemes Máté
  16. Piróg Gábor
  17. Pokorný Gábor Ambrose
  18. Ruggiero Chance Timothy
  19. Schlosser Imre
  20. Száraz Júlia
  21. Vanda Maxim
  22. Veres Viktória

4. o. , osztályfőnök: Mgr. Kovács Ilona

  1. Antal Emma
  2. Árvai László
  3. Bakó Adrián
  4. Bezák Veronika
  5. Bognár Mátyás
  6. Boldizsár Olivér
  7. Boldizsár Eman
  8. Bőhmová Petra
  9. Czerwińska Lilla Barbara
  10. Fitrian Mirkó
  11. Gőgh Amélia Sára
  12. Grigely Bruno
  13. Horváth Lilien
  14. Hubay Lili
  15. Kása Mónika
  16. Klenovčan Barbora
  17. Kuštár Martin
  18. Leinveber Fülöp
  19. Mierka Zsófia
  20. Mišák Bence Zoltán
  21. Pagáč Erik
  22. Petrik Ákos
  23. Pollák Hajnalpír Zoé
  24. Popély Balázs
  25. Stefankovics Hanna
  26. Vaszká Hana
  27. Ziouane Kamal Samuel

5. o. , osztályfőnök: Mgr. Urban Péter

  1. Barányi Adrián
  2. Biháry Bianka
  3. Bognár Ádám
  4. Conticello Abigail Norma
  5. Čerňanská Tímea
  6. Dávid Péter
  7. Gajdošik Dániel
  8. Guzmický György
  9. Holénia Lél
  10. Jančovič Laura
  11. Juhász Anasztázia
  12. Kiss Dániel
  13. Konc László
  14. Kvasnica Tamara
  15. Maliňák Katalin
  16. Máteffy Andreas Ivan
  17. Mousa Hasan
  18. Popély András
  19. Ruggiero Cheyenne Alexandra
  20. Sátor Ádám
  21. Solymos Sára Natália
  22. Szabo Dávid
  23. Szédelyi Dominik
  24. Topoľská Lýdia
  25. Urban Richárd
  26. Varga Noel

6. o. , osztályfőnök: Mgr. Wittenberger Zsuzsanna

  1. Fényeš Veronika
  2. Gängler Matthias
  3. Gängler Oliver
  4. György Fülöp
  5. György Jasmin
  6. Holénia Mihály
  7. Hubay Dominik
  8. Jacenko Zoja
  9. Janík Vivien
  10. Karnay Ábel
  11. Kenderessy Áron
  12. Kudlicska Lilli
  13. Lajos Ráchel Anna
  14. Macsai Maximilián
  15. Mousa Mariam
  16. Pagáč Lívia
  17. Piróg Ádám
  18. Pollák Leopold Kőtörő
  19. Szatmáry Dávid
  20. Vida Véda Hanna

7. o., osztályfőnök: Mgr. Tóth Tünde

  1. Balog Dávid
  2. Čerňanská Veronika
  3. Gängler Thomas
  4. Görcs Olívia
  5. Harsányi Dániel
  6. Hubicsák Zsófia
  7. Jakubáč Erik
  8. Jančo Laura
  9. Kiss Bálint Béla
  10. Kopják Ádám
  11. Korenko Mihály
  12. Krnáč Viktor
  13. Kustár Áron
  14. Maliňák István
  15. Mucska Laura
  16. Pokorný Raphael Benedict
  17. Szédelyi Krisztina
  18. Sziegl Laura
  19. Szlama Attila
  20. Urban Barbara

8. o. , osztályfőnök: Mgr. Kudlicska Róbert

  1. Básti Dániel
  2. Básti Luca
  3. Boldizsár Laura
  4. Čutka Lea
  5. Gergely Máté
  6. Gunár Frederika
  7. Jakubáč Éva
  8. Kiss Flóra
  9. Kudlicska Simon
  10. Kvasnica Emma
  11. Ladwein Daniel
  12. Ladwein Katerina
  13. Lajos Sára Andrea
  14. Nagy András
  15. Násali Stella
  16. Petőcz András
  17. Petrik Zsófia
  18. Sátor Zsófia
  19. Sólymos András
  20. Závodský Katalin

9. o. , osztályfőnök: Ing. Gyurász Szilvia

  1. Dávid Andrea
  2. Dörner Renáta
  3. Gönczi Pénelopé Zsófia
  4. Harsányi Barbara
  5. Kis Richárd
  6. Maurský Michael
  7. Melo Dániel
  8. Mikla Natália
  9. Mucska Márk
  10. Nádor Gergő
  11. Petőcz Éva Dorottya
  12. Szitás Róbert
  13. Timár Laura
  14. Vasík Áron Máté
  15. Zanou Cédric Joey Eliot

I.A o. , osztályfőnök: PaedDr. Kulcsár Mónika

  1. Andrejkovics Anna
  2. Baricza Karina
  3. Búcsi Tamás
  4. Čerešňa Andrea
  5. Erdélyi Emese
  6. Jacenko Seman
  7. Kása Gábor
  8. Kasnyík Eszter
  9. Kenderessy Nóra
  10. Méhes Rebeka Linda
  11. Mészáros Benjámin
  12. Nagy Antónia
  13. Pomsár Rebeca
  14. Tóth Nikolett
  15. Vernárska Emese
  16. Zeman Tamás
  17. Zsoldos Andor

I.B o. , osztályfőnök: Mgr. Popély Andrea

  1. Bában Olívia
  2. Bazsalovics Levente
  3. Csölle Krisztián
  4. Gál Viktória
  5. György Emese Virág
  6. Kaďák Kiara
  7. Kulacs Evelin
  8. Magát Fanni
  9. Molnár Orsolya
  10. Páj Dávid
  11. Renczes Fanni
  12. Tóth Gergely
  13. Tóth Kitti
  14. Várady Adrián
  15. Veszprémi Linda

II.A o. , osztályfőnök: Mgr. Szabó Andrea

  1. Ajpek Alexandra
  2. Ajpek Katalin
  3. Benko Szilárd
  4. Csémy Krisztián
  5. Csiba Koppány
  6. Csiba Vivien
  7. Dudáš Ádám
  8. Egri Kamilla
  9. Farkas Boglárka
  10. Görföl Viktória
  11. Gyurkovics Gergő
  12. Horváth Edina
  13. Jávorcsík Gábor
  14. Kiss Dominika
  15. Koleszár Linda
  16. Kovács Eszter
  17. Kurák Alex
  18. Manczal Miriam
  19. Nagy László
  20. Németh Dóra
  21. Páj Vivien
  22. Pálinkás Anna
  23. Sárkány Giovanna
  24. Simonics Dávid
  25. Vician Borbála

II.B. o. , osztályfőnök: Mgr. Morvay Eleonóra

  1. Árva Evelyn
  2. Bajkai Vivien
  3. Borovský Dániel
  4. Csenkey László
  5. Csipak Mátyás
  6. Eliáš Viktória
  7. Jankó Mónika
  8. Kall Dávid
  9. Koller Karolina
  10. Kőszeghy Tímea
  11. Kovács Amalie
  12. Lauko Sándor Barna
  13. Magyari Liza
  14. Molnár Bianka
  15. Nagy Lóra Sofia
  16. Novák Bernadett
  17. Rovenský Emma Mária
  18. Sima Zoltán Dávid
  19. Šlezák Dóra
  20. Szemela Vivien
  21. Tóth Csilla
  22. Varga Dániel
  23. Vitaloš Roland

III.A o. , osztályfőnök: Mgr. Básti Angelika

  1. Ambrus Tamás
  2. Čonga Péter
  3. Fülöp Orsolya
  4. Gyűrösi Anna
  5. Kiss Regina
  6. Kósa Rebeka
  7. Marko Daniella
  8. Molnár Alexandra
  9. Nagy János
  10. Páj Adél
  11. Petrik Ferenc
  12. Pőcz Emma
  13. Póda László
  14. Somogyi Marianna
  15. Szitási Ádám
  16. Szolcsányi Lea
  17. Tuba Márton
  18. Végh András
  19. Világi Gabriella
  20. Világi Réka Kata
  21. Vincze Veronika
  22. Vojtek Lili
  23. Ziff Stella

III.B o. , osztályfőnök: Mgr. Bertók Euridike

  1. Csemez Flóra
  2. Csicsay Diana
  3. Farkaš Anna
  4. Fejes Veronika
  5. Fitus Eszter
  6. Gál Sofia
  7. Hadacs Máté
  8. Holop Célia
  9. Horváth Tamara
  10. Hrabovská Tünde
  11. Jacenko Oksana
  12. Jávorcsík Dávid
  13. Kassai Tamás
  14. Koller Regina
  15. Kováts Virág Borbála
  16. Krnáč Richard
  17. Lelkes Dominik
  18. Miklóš Matilda
  19. Mózes Luca Zsófia
  20. Nágel Sára
  21. Papp Zsuzsanna Tímea
  22. Schavel László
  23. Szórád Lili
  24. Tarcsi Dominik
  25. Varga Barbara

IV.A o. , osztályfőnök: Ing. Egri Gabriella

  1. Bögi Fanni
  2. Bugyi Ágnes
  3. Haják Norbert
  4. Horváth Gergely
  5. Jančo Katalin
  6. Katona Eszter
  7. Kovács Nicol
  8. Magát Dominika
  9. Markolt Réka
  10. Nagy Ádám
  11. Nagy Leo
  12. Németh Csilla
  13. Németh Laura
  14. Szabó Dóra
  15. Szabó Krisztina
  16. Vaňo Tímea
  17. Vician Anna
  18. Zakál Réka

IV.B o. , osztályfőnök: Mgr. Zaťko Klára

  1. Csikmák Katalin Mária
  2. Csölle Máté
  3. Egri Evelin
  4. Frühwald Karin
  5. Gregorovics Katalin
  6. Halászik Denis
  7. Horváth Mátyás
  8. Krizsan Lea Zsuzsanna
  9. Magyari Leonárd
  10. Magyar Dalma
  11. Ribánszka Friderika
  12. Sedlár Flóra
  13. Sima Veronika Tünde
  14. Sloboda Bálint
  15. Soós Polett
  16. Szabó Ádám
  17. Szabó Károly
  18. Szőcs Réka
  19. Tóth Angelika
  20. Vajani Fanni
Bezárás