Friss hírek

Tantárgyak osztályonként

I. A osztály – Mgr. Kovács Ilona osztályfőnök

tantárgyheti óraszám: 23tanár
magyar nyelv7Kovács Ilona
szlovák nyelv6Kovács Ilona
matematika4Kovács Ilona
zene1Samarjay Mária
rajz1Kovács Ilona
torna3Kovács Ilona
hittan/etika1Samarjay M., Kása Ildikó

I. B osztály – Mgr. Sziegl Krisztina osztályfőnök

tantárgyheti óraszám: 23tanár
magyar nyelv7Sziegl Krisztina
szlovák nyelv6Sziegl Krisztina
matematika4Sziegl Krisztina
zene1Samarjay Mária
rajz1Sziegl Krisztina
torna3Sziegl Krisztina
hittan/etika1Samarjay M., Kása Ildikó

II. osztály – Mgr. Vician Lívia osztályfőnök

tantárgyheti óraszám: 25tanár
magyar nyelv7Vician Lívia
szlovák nyelv5Vician Lívia
angol nyelv1Tóth Tünde
matematika4Vician Lívia
természetrajz1Vician Lívia
informatika1Básti A./Bertók E.
honismeret1Vician Lívia
zene1Samarjay Mária
rajz1Vician Lívia
torna2Vician Lívia
hittan/etika1Samarjay M./ Kása Ildikó

III. osztály – Mgr. Kása Ildikó osztályfőnök

tantárgyheti óraszám: 27tanár
magyar nyelv7Kása Ildikó
szlovák nyelv5Kása Ildikó
angol nyelv3Tóth Tünde
matematika4Kása Ildikó
természetrajz1Kása Ildikó
informatika1Básti A./Bertók E.
honismeret1Kása Ildikó
zene1Samarjay Mária
rajz1Kása Ildikó
torna2Kása Ildikó
hittan/etika1Samarjay M., /Kása Ildikó

IV. osztály – Mgr. Krascsenics Darnai Tímea osztályfőnök

tantárgyheti óraszám: 27tanár
magyar nyelv6Krascsenics Darnai Tímea
szlovák nyelv5Krascsenics Darnai Tímea
angol nyelv3Popély Andrea
matematika4Krascsenics Darnai Tímea
természetrajz1Krascsenics Darnai Tímea
munkára nevelés1Krascsenics Darnai Tímea
honismeret1Krascsenics Darnai Tímea
informatika1Krascsenics Darnai Tímea
zene1Samarjay Mária
rajz1Krascsenics Darnai Tímea
torna2Krascsenics Darnai Tímea
hittan/etika1Samarjay M., /Kása Ildikó

V. osztály – Mgr. Kudlicsak Róbert osztályfőnök

tantárgyheti óraszám:30tanár
magyar nyelv5Mag Valéria
szlovák nyelv5Wittenberger Zsuzsanna
angol nyelv4Tóth Tünde/Popély Andrea
matematika5Kluka Márta
biológia1Marták Zsolt
történelem1Demcsák Edit
földrajz1Marták Zsolt
informatika1/1Básti Angelika/Bertók Euridike
polgári nevelés1Kudlicska Róbert
zene1Samarjay Mária
rajz2Krascsenics Darnai Tímea
torna2Kudlicsak Róbert/Urban Péter
hittan/etika1Csáky E. /Kovács I.

VI. osztály – PhD. Mag Valéria osztályfőnök

tantárgyheti óraszám: 32tanár
magyar nyelv5Mag Valéria
szlovák nyelv5Zaťko Klára
angol nyelv3Tóth Tünde
matematika5Kluka Márta
biológia2Marták Zsolt
történelem1Demcsák Edit
földrajz1Marták Zsolt
fizika1Gyurász Szilvia
informatika1Básti Angelika
polgári nevelés1Mag Valéria
technika1Gyurász Szilvia
zene1Samarjay Mária
rajz2Vician Lívia
torna2Urban Péter
hittan/etika1Csáky E. /Kovács I.

VII. osztály – Mgr. Urban Péter osztályfőnök

tantárgyheti óraszám: 32tanár
magyar nyelv5Mag Valéria
szlovák nyelv5Wittenberger Zsuzsanna
angol nyelv3Popély Andrea
német nyelv1Szilvási Andrea
matematika4Kováts Márta
biológia1Marták Zsolt
történelem2Demcsák Edit
földrajz1Marták Zsolt
kémia1Králik Henrietta
fizika1Bertók Euridike
informatika1Básti Angelika
polgári nevelés1Mag Valéria
zene1Samarjay Mária
rajz1Vician Lívia
torna2Urban Péter
hittan/etika1Csáky E. /Kovács I.
technika1Urban Péter

VIII. osztály – Mgr. Wittenberger Zsuzsanna osztályfőnök

tantárgyheti óraszám: 32tanár
magyar nyelv5Mag Valéria
szlovák nyelv5Wittenberger Zsuzsanna
angol nyelv3/3Tóth Tünde/Popély Andrea
matematika5Kováts Márta
német nyelv1/1Fónod M./Fónod M.
biológia1Marták Zsolt
történelem2Demcsák Edit
földrajz2Marták Zsolt
kémia1/1Králik Henrietta/Králik H.
fizika1/1Kluka Márta/Kluka M.
informatika1/1Básti A./Bertók E.
művészeti nevelés1Fónod Marianna
torna2/2Urban P./Kudlicska R.
hittan/etika1Csáky E. /Kovács I.
technika1/1Kudlicska Róbert/Urban Péter

IX. osztály – Mgr. Szilvási Andrea osztályfőnök

tantárgyheti óraszám: 32tanár
magyar nyelv5Szilvási Andrea
szlovák nyelv5Iró Erzsébet
angol nyelv3/3Tóth Tünde/Popély Andrea
német nyelv1/1Szilvási Andrea/Szilvási Andrea
matematika5Kluka Márta
biológia2Marták Zsolt
informatika1/1Básti Andgelika/Bertók Euridike
történelem2Demcsák Edit
földrajz1Marták Zsolt
kémia2/1Králik Henrietta
fizika2Kluka Márta
polgári nevelés1Králik Henrietta
torna2/2Kudlicska Róbert/Urban Péter

I. A osztály – Mgr. Kluka Márta

tantárgyheti óraszám:32tanár
magyar nyelv3Kulcsár Mónika
szlovák nyelv4Wittenberger Zs.
angol nyelv4/4Morvay E./Popély A.
német nyelv2Szilvási Andrea
orosz nyelv2Young Judit
matematika4Kluka Márta
biológia2Berta Ilona
történelem2Kulcsár Mónika
földrajz1Berta Ilona
kémia2Králik Henrietta
fizika2Kis Ferenc
informatika2Básti A./Bertók E.
művészet és kultúra1Fónod Marianna
torna2Urban P./Kudlicska R.
hittan/etika1Molnár T. /Kudlicska Róbert
folklorisztika2Kaprálik Zsuzsanna

I. B osztály – Mgr. Zaťko Klára osztályfőnök

tantárgyheti óraszám:32tanár
magyar nyelv3Iró Erzsébet
szlovák nyelv4Zaťko K./Zaťko K.
angol nyelv4Young Judit
német nyelv2Fónod Marianna
matematika4Básti Angelika
biológia2Berta Ilona
történelem2Demcsák Edit
földrajz1Berta Ilona
kémia2Králik Henrietta
fizika2Bertók Euridike
informatika2Básti A./Bertók E.
művészet és kultúra1Fónod Marianna
torna2Urban P./Kudlicska R.
hittan/etika1Molnár T. /Kudlicska Róbert

II. A osztály – Mgr. Kis Ferenc osztályfőnök

tantárgyheti óraszám:33tanár
magyar nyelv4Demcsák Edit
szlovák nyelv3/3Morvay K./Zaťko K.
angol nyelv4/4Pintes Andrea/Tóth T.
német nyelv2Fónod M.
orosz nyelv2Young Judit
matematika4Kis Ferenc
biológia3/1Berta Ilona
történelem2Demcsák Edit
földrajz2Marták Zsolt
kémia2/1Krascsenits Zoltán
fizika2/1Kis Ferenc
informatika1/1Básti A./Bertók Euridike
művészet és kultúra1Fónod Marianna
torna2Urban P./Kudlicska R.
hittan/etika1Molnár T. /Kudlicska R.
folklorisztika2Kaprálik Zsuzsanna

II. B osztály – Mgr. Fónod Marianna osztályfőnök

tantárgyheti óraszám:33tanár
magyar nyelv4Demcsák Edit
szlovák nyelv3Wittenberger Zsuzsanna
angol nyelv4Morvay Eleonóra
német nyelv2Szilvási Andrea
matematika4Kis Ferenc
biológia3/1Berta Ilona
történelem2Demcsák Edit
földrajz2Marták Zsolt
kémia2/1Králik Henrietta
fizika2/1Gyurász Szilvia
informatika1/1Bertók Euridike/Básti Angelika
művészet és kultúra1Fónod Marianna
torna2Urban P./Kudlicska R.
hittan/etika1Molnár T. /Kudlicska R.

III. A osztály – Mgr. Kulcsár Mónika osztályfőnök

tantárgyheti óraszám: 32tanár
magyar nyelv3Kulcsár Mónika
szlovák nyelv3/3Morvay K./Zaťko K.
angol nyelv4//4/2Pintes A./Young J./Morvay E.
német nyelv4/2Fónod M./Szilvási Andrea
matematika4Kováts Márta
biológia1Berta Ilona
történelem2Kulcsár Mónika
földrajz1Marták Zsolt
kémia1Králik Henrietta
fizika1Kis Ferenc
informatika1/1Básti A./Bertók E.
művészet és kultúra1Kulcsrá Mónika
torna2Urban P./Kudlicska R.
polgári nevelés2Králik Henrietta
szemináriumok2×2

Szemináriumok a III. évfolyamban

szemináriumtanár
angol nyelvPintes Andrea
angol nyelvYoung Judit
német nyelvFónod Marianna
ekonómiaBitter Margit
biológia – geográfiaBerta Ilona
informatikaBásti Angelika
matematikaKováts Márta
kémiaKrálik Henrietta
történelemKulcsár Mónika

III. B osztály – Mgr. Morvay Eleonóra osztályfőnök

tantárgyheti óraszám:32tanár
magyar nyelv3Iró Erzsébet
szlovák nyelv3/3Morvay Eleonóra
angol nyelv4/2Morvay Eleonóra
német nyelv2/2Fónod Marianna
orosz nyelv2Young Judit
matematika4Kováts Márta
biológia1Berta Ilona
történelem2Demcsák Edit
földrajz1Berta Ilona
kémia1Králik Henrietta
fizika1Kis Ferenc
informatika1Básti A./Bertók E.
művészet és kultúra1Fónod Marianna
torna2Urban P./Kudlicska R.
polgári nevelés2Young Judit
folklorisztika2Kaprálik Zsuzsanna
„szeminárium“2×2

Szemináriumok a III. évfolyamban

szemináriumtanár
angol nyelvPintes Andrea
angol nyelvYoung Judit
német nyelvFónod Marianna
ekonómiaBitter Margit
biológia – geográfiaBerta Ilona
informatikaBásti Angelika
matematikaKováts Márta
kémiaKrálik Henrietta
történelemKulcsár Mónika

IV. A osztály – Mgr.Pintes Andrea osztályfőnök

tantárgyheti óraszám:32tanár
magyar nyelv6Kulcsár Mónika
szlovák nyelv6Pintes A./ Zaťko K.
angol nyelv4/4/2Pintes A./Popély A./Tóth T.
német nyelv4/2Fónod M./ Szilvási A.
matematika2Kluka Márta
torna2Urban P./Kudlicska R.
polgári1Kulcsár Mónika
művészet és kultúra1Kulcsár Mónika
folklorisztika2Kaprálik Zsuzsanna
szeminárium2×4

Szemináriumok a IV. évfolyamban

szemináriumtanár
angol nyelvPintes Andrea
német nyelvSzilvási Andrea
informatikaBertók Euridike
matematikaKis Ferenc
geográfiaMarták Zsolt