Friss hírek

Tanári kar 2016/2017

Sz.A tanár neve SzakpárosításaTanórái
1.Básti Angelikamatematika-informatikaMatematika: II.A, III.B – G

Informatika: 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9.o. AI I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B

Mat. szeminárium: III.A,B

Osztályfőnök: II.A – G

2.Berényi Zsanettnevelőnő4. és 6. o.
3.Bertha Krisztinanevelőnő2. és 5. osztály
4.Bertók Euridikematematika-fizika-informatikaMatematika: II.B, IV.B

Informatika: 3., 4., 6., 7.o. AI

I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B

Fizika: 9.o. AI, II.B, III.B G

Informatikai szeminárium: IV.A,B

Osztályfőnök: II.B – G

5.Berta Ilonabiológia-földrajzBiológia: I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B

Bio. szeminárium: III.A,B

Geográfia: I.A, I.B

6.Demcsák Editmagyar-történelemMagyar: IV.A, IV.B

Történelem: 8., 9.

Tört. szem.: IV.A,B

Polgári nevelés: IV.A, IV.B

7.Duborszky Attilamagyar-történelemMagyar: 5., I.B

Történelem: 5., 6., 7., II.B, III.B

Polgári nevelés: I.B, II.A, II.B

Etika: II.A,B

8.Farkas Mártanevelőnő3. és 5. osztály
9.Fónod Mariannamagyar-németNémet: 8., 9., I.A, I.B,  II.A,B  III.A,B   IV.A,B

Művészet és kultúra: II.A, II.B, III.A, IV.A,  IV.B

Osztályfőnök: IV.B – G

10.Görcs Katalinmagyar-képzőművészetMagyar:  6., 7., 8., 9.o.

Művészeti nevelés:  7.o.

Művészet és kultúra: I.A, I.B

Képzőművészeti nevelés: 7.o. Osztályfőnök: 8. o.

11.Gyurász SzilviafizikaFizika: 7.o., 8.o. AI   I..A

Technika: 5., 7.o. AI

12.Iró Erzsébetmagyar-szlovákSzlovák: 6.

Magyar: II.B, III.B

Művészet és kultúra: III.B

13.Janda Andreabiológia-environmentális nevelésJelenleg gyesen
14.Kaprálik ZsuzsannaetnográfusEtnográfia: I.B, II.B, III.A, IV.A
15.Kása Ildikóalsó tagozatos tanítónő,

speciális pedagógus

Osztályfőnök: 1.A  AI
16.Egri Gabriellamatematika-fizikaMatematika: 6., 7., 8. o. AI, III.A G

Fizika: 6.o., I.B, II.A, III.A G

Osztályfőnök: III.A

17.Kovács Ilonaalsó tagozatos tanítónő,

etika

3. o. – osztályfőnök

etika: az AI felső tagozatán

18.Kováts Mártamatematika-kémiaMatematika: 5., 9., I.A, I.B,  IV.A

Matematika szeminárium: IV.A,B

Osztályfőnök: IV.A – G

19.Králik Henriettamatematika-kémiaKémia: 7., 8., 9., I.A, I.B, II.A, II.B,  III.A, III.B

Kémia szeminárium: IV.A,B

Polgári nevelés: III.B G

20.Krascsenics Darnai Tímeaalsó tagozatos tanítónő2.o. AI – osztályfőnök

Rajz: 5. o.

21.Kudlicska Róberttestnevelés – technikaTestnevelés: 6., 7., 8.  I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.A,B

Technika: 6., 7.

Úszás: 2-4. AI

Polgári nevelés: 7., 9.

Etika: I.A,B  G

Osztályfőnök: 7.o. AI

22.Kulcsár Mónikamagyar-történelemMagyar: I.A, II.A, III.A

Történelem: I.A,I.B,  II.A, III.A

Tört. szeminárium: III.A,B

23.Marták Zsoltbiológia-földrajzFöldrajz: 5., 6., 7., 8., 9., II.A, II.B, III.A, III.B

Biológia: 5., 6., 7., 8., 9.

Bio. szem.: IV.A,B

24.Szabó Nóra, Sára nővérszerzetes nővérKatolikus hittan: 5., 6., 7., 8. AI

I. és II. évf. G

25.Morvay Eleonóraangol-szlovákAngol: I,B, IV.A, B

Szlovák:  I.B, III.A, IV.A, B

Német nyelv: I.A,B

Osztályfőnök: I.B – G

26.Morvay Katalinmagyar-szlovákSzlovák: IV.A,B
27.Németh Szilvási Andreamagyar-németJelenleg gyesen
28.Peres Zsuzsannareformátus tiszteletes, hitoktatóRef. hittan: alsó és felső tagozat AI, I. és II. évf. – G
29.Szabó  Andreaangol – szlovákAngol: I.A, I.B,  II.A,B   III.A,B   IV.A,B

Angol szeminárium: III.B, IV.A,B

Szlovák: II.A,B

Osztályfőnök: I.A – G

30.Bacskádi TeréziahitoktatóKatolikus hittan: AI 1-4.o.
31.Popély Andreaangol-magyarAngol: 2., 3., 4., 6., 7., 9.o. AI, I.A, B, III.A,B
32.Szabó Klaudiaszlovák-magyar, a konzervatórium hallgatójaZene: 2-7. o. AI
33.Imre Borbálanevelő1.A, B AI
34.Sziegl Krisztinaalsó tagozatos tanítónőOsztályfőnök: 1.B AI

Etika: 1-2.o. AI

35.Tóth TündeangolAngol: 3., 6., 7., 8.o. AI

II.A,B   IV.A,B

Polgári nevelés: 6.o.

Ang. szem.: IV.A, B

Osztályfőnök: 6.o.

36.Urban Pétertestnevelés – technikaTestnevelés: 5., 6., 7., 9., I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.A, IV.B

Technika: 6. AI

Úszás: 2-4. AI

Osztályfőnök: 9.o. – AI.

37.Vician Líviaalsó tagozatos tanítónő4.o. – osztályfőnök

Képzőművészeti nevelés: 6.o. AI

Etika: 3-4.o.

38.Wittenberger Zsuzsannamagyar-szlovákSzlovák: 5., 7., 9.o. AI , II.A, B  IV.A

Osztályfőnök: 5.o. – AI.

39.Young Juditangol-orosz-polgáriAngol: 5.,   II.A,B   III.A, B

Orosz nyelv: I.A,B  III.A,B  IV.A, B

Polgári nevelés: III.A

Angol szeminárium: III. A

40.Zaťko Kláraszlovák-magyarSzlovák: 8.o., I.A, II.A, B, III.B, IV.A,B

Osztályfőnök: III.B – G